Važiavimas tamsoje per girias

Jeigu tenka važinėti naktimis po miškingus tarpmiestinius takus, tuomet d1s lempučių tikrai reikės, kaip ir daug kitos įrangos, kuri galiausiai padės sėkmingai pravažiuoti.

Pavojinga naktinė kelionė

Taigi, kad tokia kelionė nebūtų labai pavojinga, pirmiausia svarbu, kad būtų nupirktos geros https://www.autosviesos.lt. Jos tikrai būtinos, norint produktyvaus važiavimo ir gerų rezultatų, nes tik jos leis jums apsišviesti. Iš esmės, visos naktinės kelionės dėl matomumo yra pavojingesnės negu dieninės, ir tik šviesos mus veda keliu ir leidžia tikėti, kad tas kelias tamsoje kažkur išvis yra. Tačiau taip pat pavojinga naktinė kelionė yra todėl, kad naktį yra be galo daug žvėrių ant kelio, ir kažkaip reikia su tuo tvarkytis. Taigi, kad naktinė kelionė būtų ramesnė ir saugesnė, reikia laikytis kai kurių patarimų.

Verta važiuoti kam nors iš paskos

Koks didžiausias pavojus automobiliui naktį, važiuojant per miškingus kelius? Žinoma, susidūrimas su gyvūnu. Tai yra ir labai tikėtina, ir labai nepageidautina. Gaila gyvūno, ir baisu dėl savęs, ypač važiuojant su lengva parūdijusia mašinėle dideliu greičiu. Klausimas, kas būtų tvirtesnis – senas šernas ar briedis – ar sena skarbonkę primenanti mašinėlė. Būtent naktį gyvūnai yra labai aktyvūs, todėl vyksta jų nuolatinis judėjimas. Vairuotojai į gyvūnus ant kelio reaguoja skirtingai. Vieni gali tiesiog su tais gyvūnais turėti tokių reikalų, kad stengiasi iš visų jėgų (reflektas) nenutrenkti, tad suka bet kur. Gali atsitrenkti į kitą mašiną ar į stulpą, nulėkti nuo kelio ir pan. Kiti tiesiog nutrenkia ir dėl to galimos traumos. Jeigu automobiliai važiuoja gana nedideliais atstumais vienas nuo kito, tuomet dažniausiai pavojus krenta tik pačiam pirmam, prieky važiuojančiam vairuotojui.

Greitis, greitis ir dar kartą greitis

Visgi labai svarbus dalykas taip važiuojant naktį – tai greitis, kuriuo jūs judate. Turite iš visų jėgų stengtis judėti kuo lėčiau, kadangi tik tada galėsite laiku pastebėti pavojus ir sustabdyti. Nors kelias ir atrodo tuščias, nėra kitų mašinų, o atstumą iš nejaukios tamsos norisi įveikti kuo greičiau – visgi reikėtų vengti to greičio ir važiuoti lėtai. Dėl to ir kelionę reikia pasiskaičiuoti atitinkamai, kad ji truks gal net ilgiau negu dieninė.

Svarbu nejuokauti su ilgomis šviesomis

Atidžiai žiūrėti turėtų ir keleiviai, kada kur išlenda gyvūnai. Tačiau vairuotojas turėtų stengtis neakinti kitų vairuotojų, nes tada pavojus tik padvigubėja. Nevažiuoti pavargus reikėtų, jau geriau miegoti pakelės motelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *