Vakarėlis Plungėje pasibaigė ugnimi

Jeigu kas nors paklaustų, kaip vyksta renginiu organizavimas Plungeje, tai aš dar gerai pagalvočiau, ką iš tiesų atsakyti. Visada yra žmonių, kurie tvirtina, kad viskas vyksta taip, kaip turi vykti, kad visi tvarkingai susirenka, išklauso kalbas, muziką, ir tada Plungė prisipildo džiaugsmo. Bet žinote, tos šventės šventėms nelygu, kaip ir renginiai ir jų organizavimas Plungėje gali būti labai skirtingi. Tarkime, mūsų renginys pasibaigė liepsnomis.

Susitikime mieste

Pirmiausiai viskas prasidėjo pačiame miestelyje, kur visi susitikome, ir nusprendėme pradžiai nueiti į parduotuvę. Koks šio renginio Plungėje pavadinimas? Sakykime, tai buvo mūsų draugo gimtadienis, ir jeigu jis pats ką nors atsimintų, tai su tuo tikrai sutiktų. Kažkada Plungėje vykdavo daugiau renginių, kartais kas nors atvažiuodavo padaryti kokį nors koncertą, kartais šiaip kas nors iš malūnsparnio ledų pamėtydavo. Tačiau visada yra nesmagu, kai pas tave atvažiuoja vadinamosios žvaigždės ir laiko tave kaimo kvaileliu, nieko gyvenime nemačiusiu. Tarsi galėtų mus sužavėti kvailais triukais ir kažkokiu nekokybišku renginio organizavimu. Šiaip jau mes čia Plungėje visi turime labai gerai veikiantį internetą, nes internetą pas mus gaudo ir nuo Lietuvos, ir nuo Latvijos. Taip kad, nereikia juoktis, bet pas mus viskas tikrai puikiai veikia, nesiskundžiame. Tiktai kartais nervina žmonių požiūris atmestinis į viską, kai supranti, kad gali stengtis dėl jų, o jiems kažko gal net nereikia. Aišku, ta pati bėda gali taip pat būti ir Vilniuje, čia nėra tik vieno konkretaus miestelio požymis.

Taigi, iš pradžių mes nuėjome į parduotuvę. Planavome su draugų kompanija nuvažiuoti prie ežero ir ten atšvęsti šią gražią dieną. Tikslas buvo tiesiog truputį pailsėti nuo žmonių ir miestelio ir pabūti gamtoje. Nusipirkome šašlykų, daržovių, gėrimų, taip pat ir degaus skysčio, su kuriuo bus lengviau pasikurti šašlykinę.

Šventėme prie ežero

Šventė prie ežero tikrai buvo smagi. Visi iš pradžių sėdėjo smagiai susitikę, stengėmės visi linksmai jaustis, norėjosi kuo daugiau gerų dalykų visiems pasakyti. Kalbėjomės, kaip ilgai mes jau visi kartu esame geri draugai. O paskui taip įsišėlome. Buvo jau trečia nakties, kai dauguma svečių sulindo į palapines miegoti, o mūsų renginys tik prasidėjo. Klausiate, kas ten nutiko? Toks šviesų šou, kokio dar nematėte. Pirmiausiai mano pusbrolis kažkodėl įmetė į laužą kėdę, ir ji labai linksmai liepsnojo. Toliau žaidimas tęsėsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *