Sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai – tai nepamainoma interjero dalis, galinti suteikti žavesio bet kuriam kambariui ar patalpai. Jie suteikia rafinuotumo ir elegancijos bei pasirūpina, kad aplink tvyrotų jauki ir prabangi atmosfera. Kadangi sieniniai šviestuvai gali būti ir praktiški, ir dekoratyviniai, labai svarbu žinoti jų galimybes bei pritaikymą skirtingo tipo erdvėse.

Sieniniai šviestuvai be galo tinka prieškambariams ar didelėms patalpoms apšviesti. Juos išdėsčius atitinkamu atstumu, galite dar labiau pabrėžti šių erdvių ilgį ir sukurti magišką begalybės iliuziją. Tačiau būtina žinoti, kad tokie šviestuvai gali išryškinti net ir menkiausius trūkumus, todėl pasirūpinkite nepriekaištinga sienų apdaila. Kita vertus, sieniniai šviestuvai naudingi ir norint užmaskuoti tam tikrus nelygumus ar įtrūkimus. Tokiais atvejais jie įrengiami tiesiai ant jų. Jei maskuojamas mažas kambarys, didelė tikimybė, kad jums pavyks tai paslėpti ir svečiai nė nepastebės jokių trūkumų. Tačiau kuriant interjerą didesnėms erdvėms būtų sudėtinga kiekvieną šviestuvą priderinti prie vietų, kurias norite paslėpti.

Sieniniai šviestuvai tinka ir vonios kambaryje. Iš abiejų veidrodžio pusių prikabintos lempos nemeta šešėlio ant veido, todėl galite be rūpesčių užsiimti reikalingomis grožio procedūromis.

Šie šviestuvai tiks ir miegamajame, kur mėgstate skaityti, sklaidyti žurnalus, laikraščius. Įrengus prabangų ir įvairiomis detalėmis puoštą sieninį šviestuvą, tuo pat metu suteiksite šiam kambariui savitumo, pabrėšite jo stilių. Be to, sieniniai šviestuvai itin praktiški – jie leis prieš miegą naudotis reikiama šviesa, savęs neblaškant norint išjungti kitose vietose įmontuotus šviesos šaltinius.

Įrenginėjant parduotuves, parodų, koncertų sales ir kitas tokio pobūdžio patalpas, sieniniai šviestuvai taps nepamainomu interjero sprendimu. Jie leis išryškinti objektus, kuriuos norite pabrėžti, padės suformuoti tinkamą prekių įvaizdį ir suteiks jaukumo. Jei įrenginėjama erdvė reikalauja prabangos – rinkitės masyvesnius, klasikinio stiliaus šviestuvus. Tiks ir nuo seno žmonių pamėgtas, žibintus primenantis dizainas. Jei norite modernių, nuostabą sukeliančių instaliacijų, galite įsigyti neįprastų formų šviestuvus, kurie iš tolo atrodys tarsi žaismingos sienų dekoracijos.

Sieniniai šviestuvai gali sukurti tobulą apšvietimą drabužinėje. Juos galima įmontuoti ir į spintas, lentynas ar kitus jose esančius baldus. Taip galėsite matyti aiškias ir ryškias savo drabužių spalvas bei pasirinkti tinkamą garderobą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *