Samsung telefonai ir jų naujienos: „Samsung Galaxy S7 edge“ apžvalga

Nors Samsung telefonai garsėja prieinamumu kiekvienam vartotojui ir plačiu funkcionalumu, leidžiančiu įrenginius naudoti įvairiems kasdieniams poreikiams patenkinti, naujausias prekės ženklo modelis „Samsung Galaxy S7 edge“ tapo tikru prabangos ir išskirtinumo ženklu. Lyginant su Galaxy S7 telefonu, šis prietaisas turi kur kas didesnį ekraną, yra greitesnis ir, žinoma, brangesnis. Tačiau žinant, jog Samsung telefonai ir jų kokybė visada koreliuoja su rinkoje siūloma kaina, tai tikrai puiki investicija šiuolaikiškam, moderniam ir naujausias telefonų tendencijas sekančiam žmogui. Tad aptarkime, kuo ypatingas naujasis „Samsung Galaxy S7 edge“.

Apžvalga atlikta ne tik remiantis šio „Samsung“ modelio charakteristika, bet ir patirtimi naudojant telefoną. Visų pirma, Galaxy S7 edge stebina savo talpa. Nors išmanusis telefonas turi 32 GB vidinės atminties, o tai pakankamai standartinė talpa, papildomai pridedama ir mikro SD kortelė, galinti laikyti net iki 200 GB informacijos.

Pastaruoju metu Samsung telefonai pasižymėjo daugeliui išmaniųjų prietaisų būdingomis baterijų specifikacijomis, tačiau naujasis gamintojo modelis pranoko pats save. Baterijos talpa – 3600 mAh, o tai 1000 mAh daugiau nei paskutiniųjų „Samsung“ telefonų, tokių kaip Galaxy S6.

Kalbant apie telefono ekraną, lenkti jo kraštai, 1440 x 2560 taškų raiška ir „Super AMOLED“ technologija jį daro itin patogų tiek laikant rankoje, tiek naršant ar atliekant kitas svarbias funkcijas.

Ne paslaptis, kad Samsung telefonai pasižymi tuo, jog gamintojai ypatingą dėmesį skiria prietaisų saugumui. Todėl naujasis Galaxy S7 edge pasižymi smarkiai patobulinta piršto atspaudo funkcija. Išmanusis telefonas pakankamai tiksliai atpažįsta savininko pirštų atspaudus, net jei rankos yra sudrėkę, prakaituotos ar lauke tvyro stiprūs oro pokyčiai, galintys trukdyti šios funkcijos veikimą.

Šįkart „Samsung“ pasirūpino kitokio pobūdžio apsauga: naujasis modelis patiks ir ekstremalų vandens sportą propaguojantiems, mažamečių vaikų turintiems ar šiek tiek išsiblaškiusiems žmonėms, turintiems didesnę tikimybę paveikti savo telefoną. „Samsung Galaxy S7 edge“ yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Tačiau skirtingai nei kiti Samsung telefonai, šis modelis nė nereikalauja papildomų dangelių USB lizdui ar ausinių jungčiai apsaugoti nuo galimai kenksmingo aplinkos poveikio. Taigi, galite nesibaimindami naršyti vonioje, pirtyje ar telefoną turėti po ranka sukiojantis virtuvėje. Jam sušlapus, įrenginį tereikės išdžiovinti ir be jokių rūpesčių savo išmaniuoju telefonu naudositės toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *