Ruošiamės riebalų nusiurbimui

Jeigu jūsų greitu metu laukia riebalu nusiurbimas, pravartu žinoti, ir kaip jam teks pasiruošti. Keletas patarimų, kaip pasiruošti pirmajai riebalų nusiurbimo operacijai.

Sureguliuokite mitybą ir pasportuokite

Visų pirma reikia paklausti savęs, kodėl jums išvis reikalingas tas riebalu nusiurbimas, ar taip yra dėl to, kad kažkur per daug tarsi iš niekur užaugo riebalų, ar dėl to, kad jie visuomet tendencingai ten kaupdavosi? Gali būti kad dėl visko kalta nesveika mityba. Jeigu neturėjote ir neturite stabilaus mitybos plano, nuolat save lepindavote viskuo, kas tik jums patikdavo, tai nenuostabu, kad vėliau ir ateina diena, kai jums reikalinga pagalba kovoti su antsvoriu. Turbūt galvojate, kad po riebalų nusiurbimo viskas staiga gyvenime magiškai pasikeis, jūs iškart pradėsite nuostabiai sveikai maitintis, ir viskas bus labai gerai. Bet juk iš tiesų reikia apie pokyčius galvoti jau dabar, o ne atidėlioti juos kažkokiai abstrakčiai ateičiai. Kas bus geriau, jeigu jūs nesusitvarkote su savimi? Prieš riebalų nusiurbimą jau iš karto patariama bent porą mėnesių ar, kiek išeina, pabandyti pagyventi pakeitus mitybą. Tai reikalinga ne tik tam, kad jums būtų mažiau tų riebalų nusiurbta, bet ir tam, kad vėliau ilgiau išliktų rezultatas. Jeigu jūs mitybos keitimą paliksite tam laikui jau po operacijos, tuomet pasiliksite didelį darbą. O kas, jeigu nesugebėsite susivaldyti ir visa operacija nueis šuniui ant uodegos? Geriau iš anksto jau įšokite į teisingas vėžes ir pamatysite, kaip ateityje patys galėsite sau už tai tiesiog padėkoti.

Pasiimkite atostogas

Taip pat planuokite ir savo laiką. Kad ir kurios kūno dalies (pilvo, pagurklio, šlaunų, nugaros, rankų, kaklo, veido ar kitos srities) riebalu nusiurbimas jums bus atliekama, po to tikrai negalėsite eiti į darbą. Reikės atostogauti. Iš pradžių skaudės, tins, jausitės prasčiau. Vėliau tiesiog bus labai didelės mėlynės ir kraujosrūvos, o jų taip pat geriau nebūtų, norėsite atrodyti ir jaustis sveikiau. Taigi, iš anksto numatykite tai, kad turėsite pailsėti, ir taip susiplanuokite laiką.

Stiprinkite imunitetą

Be abejo, pagalvokite ir apie sveikatą, kaip jūs patys galite jai padėti. Operacija laukia ne menka, reikia padėti savo organizmui atsigauti. Neperlenkite lazdos su dieta, nes reikia užtikrinti organizmui normalų aprūpinimą būtinomis medžiagomis. Jeigu norite, pavartokite ir kokių nors pagalbinių preparatų, kurie padėtų stiprinti jūsų imunitetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *