Originalus kvepalai: nuo magijos iki chemijos

Vis iš naujo atliekami tyrimai apie aromatus ir jų poveikį žmogui patvirtina, kad originalus kvepalai žmogų veikia beveik magiškai – gali jį užkoduoti sėkmei arba prišaukti meilę. Mokslininkai išskyrė šešias kvapų grupes. Kita vertus, tik natūralūs – be chemikalų ir sintetinių priedų kvapai teigiamai veikia žmogų. Tad originalus kvepalai kaip atskirti?

Gėlių kvapai

Visi gėlių aromatai (lelijos, jazminai, rožės ir k.t.) priskiriami šiai grupei. Gėlių kvapai ilgą laiką buvo išskirtinai moterų privilegija, tačiau, šiemet, dizaineriai nustebino stipriąją lytį. Atsirado originalus kvepalai vyrams su gėlių kvapo dominuojančiomis natomis. Tai universliausia kvepalų rūšis, suteikianti gaivos pojūtį.

Subtilūs gėlių originalus kvepalai, skirtingai nuo pakaitalų, jaučiami iki pat darbo dienos pabaigos, net jeigu ir papurškėti labai nedidelį kiekį.

Rytietiški aromatai

Rytietiški originalus kvepalai pasižymi intensyviu muskuso ir prieskonių kvapu. Jie skleidžia seksualumą. Originalus kvepalai is uzsienio, priešingai pakaitalams, neerzina ir tinka bet kokio amžiaus ar socialinės padėties žmogui. Dažniausiai, jie švelninami vanilės ar cinamono kvapais.

Medžio kvepalai

Sausi ir švelnūs medžio kvapai, tokie kaip kedras ar sandalmedis, sukuria išskirtinį prabangos pojūtį. Šaltuoju metų laiku naudojami šie aromatai tinkami rafinuotiems ir elegantiškiems žmonėms. Jeigu nesate išmėginę šios natos aromatų, internete paieškokite – originalus kvepalai testeriai. Manau, tikrai nenusivilsite.

Citrusų ir vaisių kvapas

Populiariausi vaisių kvapo aromatai. Greičiausiai todėl, kad tai jaunatviški kvapai, kurie dera tiek šiltu, tiek šaltu oru. Vaisių kvapas, kaip taisyklė, yra žaismingų, atvirų ir nenuspėjamų žmonių pasirinkimo favoritas. Vaisių aromato originalus kvepalai urmu perkami pigiau internete.

Jūros gaiva

Pasak originalus kvepalai atsiliepimai, jūros gaiva kvepia, kaip vasaros diena ir sukuria jaukumo, bei gaivumo pojūtį. Dažniausiai šie aromatai maišomi su vaisių kvapais. Jie itin tinkami darbo susitikimams ar oficialiems pokalbiams, Originalus kvepalai skelbiu, kitaip nei pakaitalai, pasižymi vėsinančia savybe, todėl tai mėgstami vasaros aromatai.

Žalumynų aromatas

Originalūs žalumynų aromatai vadinami miško kvapais. Tai į rytietišką parfumeriją panašūs kvepalai, tik kiek lengvesni. Šiuolaikiški, sukurti jausmingiems, energingiems jaunatviškiems žmonėms. Originalūs, kitaip nei pakaitalai, papurkšti nepalieka dėmių ant drabužių. Ką tik nušienautos žolės originalūs kvepalai pigiau internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *