Naujo buto pirkimas: ką reikia žinoti?

Naujo buto paieškos Klaipėdos mieste gali būti lengvesnės, jeigu žinoma, į ką atkreipti dėmesį. Pradėti reikia nuo pasiūlos peržiūrėjimo, pavyzdžiui, galite apsilankyti www.saulesbutai.eu interneto svetainėje ir pamatysite, kokie butai yra siūlomi pirkėjams. Taip pat galite peržiūrėti ir skelbimų svetaines, kuriose skelbiami parduodami butai. Ką dar reikia žinoti, jeigu norite įsigyti tinkamą butą?

Šiuo metu butų pasiūla yra didelė, todėl pirkėjams pasisekė, nes yra iš ko rinktis. Pirmiausia ką reikia žinoti, jeigu norite nesuklysti renkantis, tai apie vietą. Tinkamoje vietoje nupirktas butas bus ne tik gera investicija, jeigu vėliau nuspręsite jį parduoti už gerą kainą, bet ir patogumas jums. Pagalvokite, kuri Klaipėdos miesto dalis jums labiau tiktų gyventi. Pavyzdžiui, vieniems tinkama vieta bus arti miesto centro, o kiti priešingai norės ramybės ir jiems labiau tiks nutolę rajonai. Galite pažiūrėti į Klaipėdos miesto žemėlapį ir rinktis tinkamas vietas gyvenimui pagal tai, kur yra darbo vieta, prekybos centrai, viešojo transporto sustojimai, vaikų mokyklos ir darželiai, ir t.t. Tik svarbu suprasti, kokia svarbi yra vieta renkantis, kur gyvensite. Jeigu tai ignoruosite, tai vėliau jums bus problemų, kai pasirodys, kad tai visiškai netinkama gyvenimui vieta.

Šiuo metu naujų butų pasiūla yra didelė ir rinktis yra iš ko. Renkantis tinkamą butą svarbi ne tik vieta, bet ir kaina. Netgi galima pasakyti, kad daugeliui pirkėjų pirmoje vietoje renkantis butą yra būtent kaina, o ne vieta. Žinoma, geriausia, kai galima surasti taip vadinamą viduriuką, kai ir vieta tinkama, ir kaina tinkama. Dažniausiai būna taip, kad arba tinkama kaina, arba tinkama vieta. Pagalvokite, kas jums svarbiau, bet galima tik patarti geriau rinktis tinkamą vietą, nei tinkamą kainą, nes vėliau dėl sutaupytų pinigų galite pasigailėti, kai paaiškės, kad gyvenama vieta yra labai nepatogi. Taigi, viską reikia labai gerai apgalvoti, nes tai nėra paprastas sprendimas.

Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą butą pagal dydį ir išplanavimą. Pirkėjams reikia pagalvoti ir spręsti, kokio dydžio buto jiems reikia. Vieniems norisi erdvaus buto, o kiti mielai renkasi pigesnius variantus, kai butas yra mažas. Čia jau reikės pagalvoti, kokio dydžio buto reikia jums ir, jei turite, jūsų šeimai. Taip pat reikia apgalvoti ir tai, kokio išplanavimo buto reikės. Tuomet paieškos bus daug paprastesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *