Naujausios vestuvinių suknelių mados tendencijos

Ilgą laiką vestuvinių suknelių madoje vyravo ypatingai baltos ir ilgos, pūstos suknelės, tačiau šiandien, į madą grįžtant natūralumui ir santūrumui, stereotipių griovimui populiarėja natūralių pastelinių spalvų, mažiau pūstos ir net dažnai trumpos vestuvinės suknelės. Nutarėme aptarti vestuvinių suknelių tipus ir naujausias jų tendencijas apžvelgti iš aračiau.

Klasika

Vis dar nemažai moterų renkasi klasikines vestuvines sukneles. Jos ypatingai baltos, ilgos ir pūstos. Pastebėta, jog dažniausiai tokio tipo sukneles renkasi moterys, kurios gyvena mažesniuose miestuose, neseka mados tendencijų. Tokios suknelės išties atkreipia dėmesį ir suteikia nuotakai išskirtinį šventės įvaizdį. Tačiau šiandien, lyginant su naujausiomis tendencijomis, jos dažnai gali atrodyti gan pigiai.

Pastelinės spalvos

Anksčiau madingas sniego baltumo baltas sukneles šiandien keičia natūralių atspalvių vestuvinės suknelės, kurios suteikia santūrumo, natūralumo ir elegancijos. Ypatingai populiarios spalvos – pieno balta, švelniai kreminė, drambio kaulo spalvos. Šios spalvos puikiai atrodo, krentant lengvom suknelėms klostėm ir suteikia ypatingai elegantišką išvaizdą.

Trumpa ar ilga?

Vis daugiau moterų renkasi trumpas vestuvines sukneles. Pavargę nuo ilgų pūstų suknelių, moterys renkasi komfortą ir karštą vasaros dieną atidengia kojas. Tai leidžia ir patogiai jaustis ir nuostabiai atrodyti, nes šiandien trumpų vestuvinių suknelių pasiūla yra kur kas didesnė nei bet kada anksčiau. Dažnai gerai išsirinkta trumpa vestuvinė suknelė atrodo kur kas geriau nei bet kokia ilga. Trumpas sukneles dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus moterys, moterys, kurios išteka nebe pirmąjį kartą bei nėščiosios nutakos.

Raštai ir formos

Anksčiau madingas pūstas vestuvines sukneles keičia klasika ir elegancija – lengvai krentančios klostės, kurios suteikia šiek tiek apimties, tačiau nepasižymi „vestuvinio torto efektu“. Taip pat ypatingai madingi gipiūrinai raštai suteikia santūraus seksualumo, elegancijos bei paslaptingumo. Lengvų klosčių ir gipiūrinių raštų sąjunga nuotaikai suteikia be galo natūralų, nekaltos moters įvaizdį.

Vestuvinių suknelių įvairovė leidžiai išsirinkti sau tinkamiausią suknelę. Norime akcentuoti, kad nebūtina aklai sekti madų, nes jūsų vestuvinė suknelė privalo jus priversti jaustis ypatinga ir nuostabia, todėl geriau sekite savo širdies nurodymų ir rinkitės įvaizdį, kuris jums suteiks pasitikėjimo savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *