Naujausi užsakymai

Kadangi baldų gamyba užsiimu pastoviai kaip savo pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu, tai normalu, kad tų užsakymų netrūksta. Esu pastebėjęs, kad dažniausiai žmonės iš manęs kažką užsakinėja šiltuoju metų sezonu. Tada žmonės statosi namus ir paprastai planuoja pabaigti juos rudenį arba vasaros pabaigoje. Arba daro kažkokį remontą. Tada jau jiems reikia tų naujų baldų. Aišku, aš visada sakiau, ir sakysiu, kad norintieji turėtų kuo anksčiau pasistengti užsisakyti, kad netektų paskutinę minutę visko imti. Be to, jeigu jūs žinote, kad jums bus reikalingi, baldai, tai užsisakykite juos prieš metus. Nors juos pasidėsite savo bute tik po metų, bet juk pati baldų gamyba vyksta pas mane dirbtuvėse ir žiemą, ir rudenį. Taigi, noriu pažvelgti šio mėnesio rezultatus ir papasakoti, kokių baldų pastaruoju metu prigaminau.

Lentynos

Vis daugiau žmonių renkasi itin aukštai esančias lentynas. Jei nori jų labai tvirtų, kad ten galėtų padėti ir knygas, ir kažką daugiau. Gal toks dėsnis atsiranda dėl to, kad žmonės pagaliau pradėjo norėti ir mažesnių namų, mažesnių butų. Jeigu Nepriklausomybės pradžioje visi norėjo sau pasistatyti po kažkokią pilį, tai dabar aš jau sakau, kad mes gyvename tikrai labai gerai, nes suprantame, kad nėra prasmės statytis dvarą, o daug geriau yra keliauti, pamatyti kuo daugiau nuostabių dalykų. Taigi, mažose erdvėse nebenori niekas ir milžiniškų spintų ei sekcijų. Planuojama erdvė taip, kad ji vizualiai atrodytų didesnė, kad joje viskas be vargo sau tilptų. Todėl lentynos jau yra tik kabinamos, tvirtinamos prie sienų, beveik palubėje, bet ne statomos ant žemės, ant kurios ir taip būna mažai likę vietos.

Antresolės

Dėl tos pačios priežasties populiaru darosi ir antresolės, skirtos miegojimui. Daug kas perka ir tokius lofto tipo butus, kurie turi labai aukštas lubas, tačiau galbūt apskritai nėra itin dideli. Taigi, tokiuose butuose žmonės gali planuoti erdvę labiau ne horizontaliai, o vertikaliai, atitinkamai pasitelkiama ir baldų gamyba. Miegamaisiais kartais tampa palubėje pakibusios antresolės.

Stalai

Rudeniui artėjant daug kam prireikia naujų stalų. Sezoniškai dirbančiose įstaigose, mokyklose, kolegijose ir kitokiose vietose reikia keisti inventorių. Taip pat ir šeimos turbūt pradeda leisti kai kurias atžalas į mokyklą, ir jiems irgi prireikia to, ant ko jie galėtų pasidėti savo sąsiuvinius ir knygas. Taigi, stalai yra dar vienas baldas, kurio pastaruoju metu pagaminau nemažai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *