Naujas kotedžų kvartalas

Investicijos į nekilnojamą turtą – ypač didelės, tačiau dažniausiai ir ilgalaikės, todėl labai svarbu, prieš įsigijant būstą, įvertinti daugelį aspektų. Parduodami kotedžiai, butai, namai Vilniuje pasižymi didele įvairove, tačiau, jeigu perkamas būstas, kuriame planuojama gyventi bent jau ateinančius penkerius metus, svarbu pasirinkti tokį variantą, dėl kurio netektų gailėtis.

Naujas kotedžų projektas

Šiandien sostinėje statybos tokios aktyvios, kokių, ko gero, nebuvo niekad. Kiekviename mikrorajone statomi naujų butų kvartalai, tačiau paradoksalu tai, kad perkantieji turi gerokai pasistengti, kad suspėtų įsigyti norumą būstą – objektai graibstyte išgraibstomi dar net neatlikus dalinės apdailos arba nesudėjus stiklų. Vadinamieji „miegamieji rajonai“ tuštėja, ten lieka gyventi vyresnės kartos atstovai, tuo tarpu jaunoji karta ieško jaunesnių bendruomenių, pirmanybę teikia mikrorajonams, kur geras susisiekimas su miesto centru, kur netoliese yra gerų darželių, mokyklų, vaikų žaidimų aikštelių. Lietuviškai kalbančios šeimos paprastai ieško lietuvakalbių kaiminysčių, tuo tarpu lenkų ir rusų kalbomis kalbantys gyventojai taip pat mieliau renkasi lenkiškus ir rusiškus rajonus. Dabar vyrauja tendencija prie statomų naujų namų kvartalų kurti dirbtinai apželdintus sodelius, kad būtų sukuriamas savotiškas gamtos prieglobstis. Gyvenant stipriai urbanizuotame mieste savas kiemo plotelis, ypač gyvenant bute, sunkiai įgyvendinama prabanga. Tiesa, būtent todėl, vis daugiau žmonių renkasi kotedžius, kurie paprastai suteikia galimybę turėti nedidelį vidinį kiemelį. HillTown projektas – vienas moderniausių Vilniuje. Kalnėnų gyvenvietėje statomi modernūs kotedžiai tiks ir tiems, kurie myli miesto gyvenimą, ir tiems, kurie ieško gamtos prieglobsčio. Kalnėnų gyvenvietė yra vos 7 km nuo centrinės miesto aikštės, o netoliese statomo kotedžų miestelio esantys Ribiškio kraštovaidžio draustinis ir Pavilnio regioninis parkas užtikrins turiningą ir malonų laisvalaikį su šeima. Visai čia pat – parduotuvės, mokyklos, darželiai, puikiai išvystyta susisiekimo sistema. Parduodami kotedžai suteiks jums galimybę gyventi kvėpuojant šveresniu oru ir besimėgaujant gamtos ir miesto malonumų samplaika. Kotedžų kvartalai išplanuoti taip, kad aplink pastatus būtų pakankamai erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, patogus privažiavimas. Kainos vidutiniškai siekia apie 89 000 Eur kotedžo su daline apdaila. Projektą rengti padėjo daugybė garsių statybos, apdailos ir buitinės technikos gamintojų. Norėdami pasidomėti daugiau apie projektą, gauti atitinkamos informacijos, nedvejodami kreipkitės internetinėje HillTown svetainėje nurodytais telefonais ir kontaktais – jums be abejonės bus atsakyta.

Deivido ir Deimantės sėkmingas pasirinkimas

Deividas ir jo žmona Deimantė – jauna, mažametį vaiką auginanti pora, kuri dar visai neseniai gavo galimybę pasiimti banko sąskaitą. Pora ilgai svarstė, butą ar namą pirkti, tačiau galiausiai nusprendę, kad namas – pirkinys, prie kurio reikia „priaugti“, o dėl įtempto gyvenimo būdo ir didelio užimtumo negalėtų jam skirti pakankamai dėmesio, atmetė šį variantą. Tačiau sutuoktiniai taip pat nenorėjo savęs įkalinti kvadratinėje dėžutėje kur nors miesto centre, be galimybės vaikui žaisti lauke neapsuptam išmetamųjų dujų ir triukšmo. Kotedžas pasirodė puikus tarpinis variantas, taigi atradę HillTown projektą, iškart juo susižavėjo. Pora išsirinko 112 kv.m. ploto būstą su vidiniu kiemeliu pačiame kvartalo pakraštyje. Šiandien pora jau įra atlikusi pilną vidinę apdailą, apsisodinusi aplinką, susipirkusi baldus. „Net signalizacija jau įvesta. Beliko eiti ir gyventi savo naujuose namuose“- džiaugiasi Deimantė. Pora dar nori sutvarkyti vaiko dokumentus dėl perkėlimo į kitą darželį. Tiesa, kurį laiką reikės susitaikyti su dar vykstančiais aplinkos darbais, kadangi dar nevisi parduodami kotedžai turi savininkus, ne visiškai susiformavusia kaiminyste, tačiau gamtos prieglobstis, atšilus orams ir sužaliavus aplinkai, turėtų kaip niekada džiuginti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *