Kur apsistoti pajūryje ne sezono metu?

Prie jūros gera važiuoti ne tik vasarą, bet ir šaltuoju metų laiku. Ypač, kada yra nauji Pajūrio terasos projektai Palangoje ir tiek turistai, tiek gyventojai gali džiaugtis naujais kokybiškais būstais. Tai tikrai patogu, o taip pat prie jūros yra ką veikti ir vadinamojo ne sezono metu.

Klaipėdoje: jei pasiilgote didmiesčio ir neįprastos jūrų pramonės

Pirma iš krypčių, kurią galite rinktis tuomet, jeigu atvykstate iš kažkokios mažesnės gyvenvietės, kaimelio, miestelio ar pan. – tai didmiestis. Rudenį ir žiemą mažuose miesteliuose ir kaimeliuose pasidaro labai nyku, nes rečiau atvažiuoja tėvų aplankyti studentai ar kiti vaikai. Anksti sutemus pasijaučia mažos gyvenvietės ramybė, kai vakarais net nelabai yra ir kur išeiti. Taigi, gyvenimas Klaipėdoje gali būti tikrai priešingas. Pabūsite ir prie jūros, ir pamatysite, kaip atrodo tas miesto šurmulys net ir pačiu niūriausiu metų laiku.

Nidoje: jei trokštate atskalūniškos ramybės

Tačiau galbūt prie jūros jūs atvažiuosite iš Vilniaus ar kito šurmuliuojančio miesto? Tuomet norėsite pailsėti, atsigauti gamtoje. Taigi, tikru atskalūnu pasijusite, jeigu atostogausite būtent Nidoje, kur tik ramus vėjelis kedens medžių spyglius. Ten maža gyvenvietė ir jums tikrai pakaks kelių dienų norint visiškai pailsėti nuo miesto judrumo. Jūra suteiks ypatingą pojūtį, o kur dar garsiosios kopos.

Palangoje: jeigu norite pailsėti prie jūros su geriausiais SPA už mažesnę kainą

Na o ieškantiems tiesiog malonumų žiemos metu, gerų įspūdžių ir džiaugsmingų, malonių dalykų – siūloma rinktis būtent Palangą. Štai čia vasarą vadinama atostogų pramogų sostine vieta, kurioje ir šaltuoju metų laiku turėsite, ką veikti. Visų pirma, čia galėsite labai kokybiškai pailsėti pajūryje, nes pajūris yra ne tik smėlis, bet ir puikiausi pušynai su pasivaikščiojimams skirtais keliais ir suoliukais. Galėsite imti dviratį ir paminti tokioje geroje vietoje. Taip pat galėsite čia atostogauti ir kitu būdu – lepintis puikiais malonumais įvairiuose baseinuose ir SPA. Tai tikrai leis prisiminti vasarą, nes tik tokiose vietose galėsite pasijusti iš tiesų nuostabiai ir sužinoti, ką tai reiškia tas malonumas maudytis putojančiame šiltame vandenyje, kai už lango žvarbu. Palangoje yra gausu viešbučių, siūlančių SPA malonumus, baseinus, pirtis, įvairias procedūras. Visa tai už ganėtinai simbolinę kainą. Ir visa tai tikrai gali būti maloniu dalyku ir jums, ir visiems kitiems, kas kartu su jumis nuvyks pailsėti prie jūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *