Kokie kriterijai svarbūs perkant šaldytuvą?

Šaldytuvų pasiūla dabartinėje rinkoje yra labai didelė, todėl renkantis reikia žinoti, kokie kriterijai turi būti apsvarstyti, juk šaldytuvas perkamas ne vieniems metams. Žinoma, kad pirkėjams svarbi kaina ar šaldytvo spalva, tačiau yra ir kiti svarbūs kriterijai, kurie turi būti žinomi. Tik tinkamai pasirinkta buitinė technika gali tarnauti ilgai ir tinkamai.

Šaldytuvo dydis yra svarbiausias kriterijus, kuris turi būti svarstytinas. Į šią sąvoką patenka ne tik išoriniai šaldytuvo matmenys, bet ir vidaus talpa, kuri skaičiuojama litrais. Pirmiausia pakalbėkime apie dydį. Jis parenkamas atsižvelgiant į tą vietą, kurioje stovės šaldymo technika. Ypatingai atidžiai rinktis tinkamą dydį turi tie, kurių patalpos yra sąlyginai mažos. Tuomet reikia išmatuoti patalpos vietą, kurioje statysite šaldytuvą. Geriausia tai daryti pažiūrėjus, kokie yra šaldytuvo išmatavimai ir pasiėmus dažymui skirtą lipnią juostą pamatuoti grindų plotą bei pažymėti lipnia juosta tą vietą, kurioje stovės buitinė technika. Renkantis šaldytuvo talpą reikia pagalvoti, kaip dažnai bus perkami maisto produktai bei gaminamas maistas. Taip pat svarbu ir tai, kiek žmonių gyvena namuose. Kuo didesnė šeima ir kuo daugiau gaminama bei perkama maisto, tuo didesnės talpos šaldytuvo reikia. Tiesa, jei vietos nėra daug, tai teks atsižvelgti vis tiek tik į vietos plotą ir pagal tai rinktis šaldytuvą. Jei vietos yra pakankamai, tai reikia rinktis pagal žmonių skaičių ir maisto gaminimo bei pirkimo įpročius.

Kitas svarbus kriterijus – energijos efektyvumas. Renkantis šiuolaikiškus šaldytuvus, rekomenduojama rinktis A klasės. Jie pasižymi aukščiausiu energijos efektyvumu. A klasė dar skirstoma į A+, A++, A+++. Kuo daugiau pliusų šalia A raidės žymėjimo, tuo daugiau energijos bus taupoma. Nors tokios klasės šaldytuvai brangesni, tačiau tai yra geresnis pasirinkimas, nei žemesnės energijos efektyvumo klasės šaldytuvas.

Koks šaldytuvas jums tinkamas priklauso nuo to, kokio šaldytuvo tipo jums reikia. Galima rinktis tik šaldytuvą, kuriame yra vienas šaldytuvo skyrius. Galima rinktis ir šaldytuvus turinčius šaldiklio skyrių. Pagalvokite, kas jums reikalinga. Pavyzdžiui, turint šaldymo dėžę, gali ir nereikėti papildomo šaldiklio skyriaus, tačiau, jei neturima jokio šaldiklio, tai žinoma, kad geriausia rinktis šaldytuvą su šaldiklio skyriumi.

Kaip svarbų kriterijų reikia paminėti kokybę. Rinktis patikimų gamintojų šaldytuvą visuomet bus naudinga. Juk kokybė turi būti pirmoje vietoje. Tokie šaldyvai ne tik efektyviai šaldys, bet ir taupys energiją bei atliks savo darbą ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *