Kas įtakoja krūtų formą?

Nors natūralaus grožio šalininkės dažniausiai teigs, kad bet kokia plastinė operacija yra blogas ir neteisingas pasirinkimas bet kuriam žmogui, tačiau vis dėlto dauguma moterų galvoja, kad tokios operacijos, kaip kad krūtų pakėlimas ar vokų odos pertekliaus šalinimas nėra didelė blogybė. Dėl įvairių priežasčių, kurias šiandien aptarsime, krūtinė praranda savo formą, pasidaro tuštesnė ir nuslenka žemyn, taip ne tik suteikdama neestetišką vaizdą, tačiau dažnai ir nepatogumą. Krūtų pakėlimo operacija – tai odos pertekliaus pašalinimas, pakeliant krūtinę ir dažniausiai šios operacijos pasekoje ji atrodo kur kas pilnesnė be papildomų procedūrų.

Natūralus senėjimo procesas

Viena elementariausių priežasčių, nuo kurių nėra apsaugota nė viena moteris, tai natūralus senėjimo procesas, kurio metu oda pradeda prarasti savo elastingumą, todėl atsiranda įvairios raukšlės bei tokios vietos, kaip krūtinė, kuri turi papildomo svorio, ypatingai ryškiai slenka žemyn, atsižvelgiant į tai, jog oda tampa laisvai veikiama bet kokio svorio. Išties, tai dažnai atrodo gan neestetiškai, todėl krūtų pakėlimas jau su senėjimo procesais pradedančioms susidurti moterims, kurios kuo ilgiau nori atrodyti jaunai, yra labai aktuali procedūra.

Kūdikio maitinimas

Kiekviena nėščia moteris taip pat susiduria su šia bėda po kūdikio maitinimo krūtimi. Nėštumo metu krūtys prisipildo pieno, kuriuo motina turi maitinti kūdikį, tačiau po maitinimo dažniausiai krūtys praranda savo formą, ištuštėja. Natūraliai, ištuštėjusios krūtys turi odos perteklių, dėl kurio jos slenka žemyn. Be abejo, labai daug papildomų faktorių sudaro ir amžius bei kelintą maitinate vaiką – jei tai pirmasis jūsų vaikas, pasekmės gali būti ir nežymios, tačiau jei maitinate jau trečią vaiką, teks susitaikyti su nemaloniais padariniais.

Genetika

Krūtų formų ir dydžių yra begalės, todėl nereikėtų nustebti, jog yra moterų, kurių genetikoje jau yra užkoduota nukarusių krūtų forma. Nors ši forma nėra labai dažnai randama, tačiau ji vis dėl to egzistuoja. Be jokios abejonės, situacija po gimdymo ar senatvėje atrodo kur kas prasčiau, jei vien genetiškai turite tokią formą, todėl krūtų pakėlimas rekomenduotinas atlikti porą kartų per visą gyvenimą – tai sudetingesnė situacija nei kitų formų krūtinę turinčioms moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *