Kaip vienoje patalpoje sujungti svetainę ir miegamąjį?

Kai kuriose užsienio šalyse, ypatingai Skandinavijoje, svetainė yra būtinoji namų erdvė, todėl ieškant būsto nuomai svetainė niekada nėra įtraukiama į kambarių skaičių – tai erdvė be kurios neįsivaizduojami nė vieni namai. Lietuvoje esti šiek tiek kitaip tiek finansiniu aspektu, tiek ir nusistovėjusiais architektūriniais sprendimais, mat dažnuose namuose svetainės visai nėra, o svetainės baldai yra randami sukoreliuoti kartu su miegamojo baldais, kur erdvė atlieka dvigubą funkcija. Sakote, kad kvaila sujungti miegamąjį su sveitaine, nes tuomet erdvė neatrodys patraukliai bet kokiu atveju? Klystate! Pasitelkus kūrybiškumą bei šiek tiek žinių lietuviai gali sukurti svetainę ir miegamajame.

Kadangi įprastai svetainės mums nereikia nakties metu, o miegamajame didžiąją dalį laiko praleidžiama būtent tik naktį, šias erdves galima nesunkiai suderinti.

Nauji universalūs sprendimai

Visų pirmiausia nuo ko reikėtų pradėti dvigubos funkcijos erdvės įrengimą – tai baldai. Juos turite rinktis atsakingai ir visuomet turėti omenyje, kad dienos metu jie turi atitikti svetainės vaidmenį, tačiau tuo pat metu pasitarnauti kaip ir miegamojo baldai. Funkcionalūs svetainės baldai yra jūsų išeitis iš padėties, rinkitės juos, tačiau pritaikykite juos ir miegamajam. Visų svarbiausia – tai sofa. Teks atsisakyti dvigulės lovos ir išsirinkti gražią sofą lovą, kurią greita paruošti ir ji pasitarnaus jums abiem atvejais. Šalia sofos turėtų būti pufai ir kavos stalelis, kurie pasitarnaus tiek svetainėje, tiek ir miegamajame. Rinkitės staliuką, kuris būtų funkcionalus ir galėtumėte jį nesunkiai prisitraukti prie lovos, norint dirbti kompiuteriu, skaitant knygą, norint pasidėti lęšius ar akinius šalia savo lovos. Teks atsisakyti spintos ir mąstyti kūrybiškiau – išsirinkite sekciją, kuri suteiktų jums ganėtinai daug erdvės susidėti rūbams tuo pat metu šalia leisdama talpinti įvairius taurių komplektus, suvenyrus bei televizorių. Pristigus sekcijų idėjų, pasikonsultuokite su Domus darbuotoju, kuris paasistuos jus profesionaliai patarimais bei pasiūlymais. Išnaudokite papildomą galimybę išnaudoti komodą, kurios išorė gali atrodyti kaip puiki svetainės vieta laikyti aksesuarus, knygas, nuotraukas, o vidus gali talpinti įvairius rūbus ar kitus miegamojo daiktus. Teks atsisakyti sieninio apšvietimo ir tuo tarpu rinktis pakabinamus šviestuvus, tačiau rekomenduojame įsigyti ir visiškai universalų toršerą, mat jis gali puikiai pasitarnauti ir kaip miegamojo šviestuvas ir kaip nuostavus svetainės aksesuaras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *