Kaip iš antro aukšto pigiai padaryti hostelį

Jeigu antrame aukšte, jūsų neįrengtoje palėpėje vinilinė danga Dubingiai nugultų ant baisių grindų, jeigu su baltu kibirėliu dažų pereitumėte per palėpes ir jas įrengtumėte, jeigu pridėtumėte dar kai ką, ir šį tą nuimtumėte – galbūt nenaudojama erdvė jums padėtų uždirbti. Taigi, tokiose šalyse kaip Bulgarija, Balkanų šalys, Gruzija, Ukraina ir pan. – kiekvienas, gyvenantis turistų lankomoje vietoje, iš to bando uždirbti. Kaip? Pirmiausiai tokiu būdu, kad galėtumėte išnuomoti tą palėpę, kurioje kol kas nieko neįrengta.

Sukurkite vonios kambarėlį

Pirmiausia vinilinė danga ir keletas vamzdžių bus reikalinga tam, kad įrengtumėte turistams skirtą vonios kambarį bei tualetą. Juk nenorėsite dalintis patogumais ir eiti į tuos pačius tualetus, kuriuos naudos ir hostelio svečiai. Taigi, vonios kambario sukūrimas tikrai padės pagerinti erdvę, ten iš karto ims formuotis bazė, kur gali gyventi žmonės, visokie turistai.

Parenkite erdves miegojimui

Tuomet reikės galvoti, kaip įrengti tuos kambarius, kur turistai galėtų nakvoti. Opigiausias būdas sukurti geras ir svečiams tinkamas, gražiai atrodančias grindis – tai vinilinė danga. Ją galima patiesti ant paprastų OSB plokščių ir ten turėti tikrai pakankamą komfortą, jaukiai įsikurti ir leisti žmonėms net ir basiems vaikščioti ant tokios dangos. Pa tikėkite, tai tikrai labai geras sprendimas ir pigiausias būdas sukurti geras grindis.

Atskirkite antro aukšto laiptinę

Gali būti, kad daugiausiai kainuos laiptai ir laiptinė, nes visgi darant hostelį antrame aukšte, turėsite sugalvoti, kaip padaryti tam reikalingus laiptus. Galite daryti juos iš išorės, tačiau taip pat juos galima daryti ir tiesiog bendrame koridoriuje, kur būtų tam specialiai numatyta, paskirta vieta. Žmonės galės vaikščioti per ten ir tai bus patogu, nes atskirsite savo gyvenamas patalpas nuo išnuomojamų.

Apie ką reikia pagalvoti

Apskritai, įkuriant poilsio erdves svečiams, reikia nuspręsti, kokio tipo nakvynės namai čia bus. Ar čia galės nakvoti žmonės bendrame viename kambaryje, ar tai bus tiesiog karališki kelių kambarių apartamentai. Kokio tipo tai bus nakvynės vieta. Pagal tai galėsite paskirstyti erdves ir nuspręsti įvairius reikšmingus dalykus. Gal reikės įrengti mansardinio aukšto kraštuose spintas, o gal lovas. Gali tekti pirkti ir tam reikalingus baldus.

Užtikrinkite sau komfortą pirmame aukšte

Reikėtų nepamiršti, kad jūs turite jaustis laisvai ir stengtis ne tik tinkamai įrengti antrą aukštą, bet ir maksimaliai užtikrinti komfortą būtent sau, pirmame aukšte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *