Gyvenimas su skalbimo mašina ir be jos

Rima ilgai gyveno be skalbimo mašinos, tačiau pagaliau ją įsigijo. Kaip teigia, ji jos neturėjo, nes taip buvo patogiau, o ne dėl mašinos kainos.

Gyvenimas be skalbimo mašinos

Anot Rimos, jai skalbimo mašinos tiesiog labai ilgai nereikėjo. „Mano gyvenimas buvo labai nepastovus. Gyvendavau tai viename išnuomotame bute, tai kitame. Taip pat važiuodavau stažuotis į užsienį. Mano šūkis buvo kaupti patirtis, žinias, o ne daiktus. Juk jų niekur nepasiimsi su savimi, arba bus labai sunku gabenti kartu. To pavyzdys būtų netgi paprasčiausias persikraustymas iš buto į butą. Savo drabužius, knygas, kompiuterį, kelis indus galiu lengvai persivežti su taxi, ir galiu apsitarnauti viena. O štai skalbimo mašinos nei pati panešiu, nei pasijungsiu, nei persivešiu su lengva mašina. Taigi, taip gyvenant, stengiausi turėti kuo mažiau daiktų, būti kuo mažiau prie jų pririšta, tokie įsipareigojimai man yra per sudėtingi. Skalbti nebūdavo problema. Vis išsiskalbdavau ką nors rankomis, niekada neprisikaupdavo labai daug neskalbtų rūbų, tai irgi buvo savotiškas privalumas. Kadangi daug dirbu mokslinio darbo, tai tos skalbimo pertraukėlės tapo net tokiu savotišku dienos paįvairinimu, kuris man tikrai visai patikdavo. Aišku, skalbti patalynę, žieminius drabužius būdavo jau sunkiau. Ypatingai tada, kai reikėdavo viską išgręžti. Rankomis tą daryti, patikėkite, nelengva“, – pasakoja Rima.

Naujas pirkinys naujai pradžiai

Tačiau gyvenimas pasikeitė, aplinkybės taip pat. Dabar Rima – vaiko motina. Kaip sako, rutinos bei buities darbų jau ir taip yra per daug. O ir taip bastytis po pasaulį nebegali, kaip ir nebegali tiesiog gyventi smagiai be jokių daiktų ir pastovios vietos. Su būsimu vyru pasiėmė paskolą ir apsigyveno bute, kuriame ir liks gyventi. Kartu ėmė ir pirktis daiktus, buitinę techniką. Abu tikisi, kad nei skalbimo mašinos, nei baldų, neteks greitu metu vėl perkrauti kažkur kitur. Kadangi tai būtų per daug vargo. Buto turėtų užtekti jų nedidelei šeimai išgyventi. Rimai tikrai lengviau, kai nereikia visko skalbti rankomis. Ypatingai tada, kai atsirado naujagimis – tada tikrai padaugėjo ruošos, kaip ir neskalbtų skalbinių. Kol vaikas išmoksta atlikti savo reikalus ant tualeto, praeina daug laiko, taigi, tikrai gerai, kai galima greitai viską sumesti į skalbinių dėžę, vėliau iš jos į skalbimo mašiną, ir nesukti sau galvos. Rima sako, kad skalbimo mašinos įsigijimas buvo vienas geriausių jos sprendimų pastaruoju metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *