Gražiausios interjero apšvietimo idėjos

Jeigu norite, kad jūsų naujuose namuose šviestuvai Vilniuje ne tik sukurtų reikiamą apšvietimą, bet ir prisidėtų prie interjero, stiliaus formavimo, rinkitės nestandartinius, jums tinkančius sprendimus. Verta apie juos paskaityti, paieškoti tokių idėjų, kokių galbūt niekada nesiėmėte anksčiau.

Šviesos puokštė

Gal būsite pirmas žmogus, pas kurį namuose bus tokie neįprasti šviestuvai Vilniuje, tačiau juos turėdami visiškai apie tai negalvosite. Kita vertus, nuėję į tam tikras kavines kartais galite pamatyti tokius šviestuvus, kabančius ir šviečiančius nuostabiais būdais. Šviesos puokštė – tai šviestuvas, panašus į šakelių puokštė, jis gali būti išsilankstęs skirtingais būdais. Kiekvienos „šakelės“ gale yra lemputė, ir būtent ji sukuria tą jaukų ir gražų apšvietimą, labai stilingą, jūsų namams.

Šivesų varveklis

kitas panašus būdas sukurti gražią šviesą – tai rasti šviestuvą, kuris būtų tarsi varveklių ar uogų kekė, smailėjantis žemyn darinys, sudarytas iš mažesnių elementų. Nuostabu tai, kad suprasti, kas žmogui gražu, yra nesunku: mums gražūs tie dalykai, kurie yra gražūs gamtoje. O atsikartojančios formos gamtoje ir yra vienas tų dalykų, į kurį mes mėgstame žiūrėti, net jeigu kartais to ir nesuprantame. Todėl šviesų varveklis arba uogų kekė – kažkas tokio, kas mus iškart pakerės ir vers žiūrėti bei žavėtis toliau. Pačios lemputės gali būti pasirinktos įvairios. Aišku, jos turi tikti savo dydžiu į šviestuvą, tačiau taip pat ir gali šviesti skirtinga spalva. Vienaip švies LED lemputės, kitaip švies kaitrinės, kitos. Pirkdami šviestuvą galite išsiaiškinti ir kokios lemputės jam geriausiai tiktų.

Šviečiantis lubų ir sienos susidūrimas

Tokie šviestuvai Vilniuje, einant ilgu koridoriumi, sukurtų keistą optinį įspūdį. Tarsi vienas kampas palubėje per visą ilgį šviestų. Arba tarsi ta šviesa sklistų iš už sienos. Tai įdomus vaizdas, puikiai tinkantis koridoriaus apšvietimui. Jam prireiks mažų sieninių šviestuvų, kurie ir būtų montuojami į patį kraštelį.

Šviečiantis veidrodis

Labai paprastas, klasikinis ir jaukumą suteikiantis akcentas – šviečiantis veidrodis. Rezultatas pasiekiamas, kai tiesiog apie veidrodžio kraštus yra išvedžiojamos lemputės. Jos gali būti įmontuojamos, tačiau taip pat gali būti ir speciali šviesų girlianda. Tinka tokios girliandos iš pačių smulkiausių elementų, kurias kartais matome lauke ant medžių. Gražiausiai atrodo didelis veidrodis, kurį puošia tokios šviesos, ypač turintis senovinį paraitytą rėmą. Tuomet sukursite kažką panašaus, ką matome Disnėjaus animaciniuose filmuose – tikrą stebuklingą, šviečiantį veidrodį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *