Elektroninės parduotuvės kūrimas: apie ką reikia pagalvoti

Jeigu seniau prekyba buvo tik parduotuvė arba turgus, tai dabar į prekybą norintiems eiti žmonėms dažniausiai rūpi elektroninių parduotuvių kūrimas. Gali atrodyti, kad taip viskas yra daug paprasčiau, tačiau iš tikrųjų ir elektroninė prekyba gali būti tikrai sudėtingas reikalas, ypač jeigu šioje srityje esate naujokai. Tad štai apie ką jums reikėtų pagalvoti.

Interneto svetainė: jos kūrimas ir išlaikymas

Manote, kad interneto parduotuvę turėti pigiau negu tikrą? Nereikės nuomotis už stogą virš galvos, valyti patalpų… Tam tikra prasme, elektroninė parduotuvė ir bus pigiau bei geriau, nes jūsų paslaugos bus lyg ir prieinamos visame pasaulyje ar visoje Lietuvoje. O žmonėms nereikės fiziškai bėgti į kažkokią vietą ir ten kažką pirkti. Ir vis dėlto, elektroninės parduotuvės kūrimas ir išlaikymas visada bus šiek tiek sunkus ir brangus dalykas. Nes taip, kaip reikia rūpintis patalpų nuoma, jų švara ir būkle, taip iš tikro reikės rūpintis ir el. svetainės būkle. Kainuos jos sukūrimas, kainuos svetainės talpinimas serveryje, kainuos netgi tie patys domenai. Taigi, viskas kainuos, ir to jūs neišvengsite. Na, o kad viskas būtų tikrai gerai, apie viską reikės galvoti iš anksto ir protingai. Ieškoti gerų programuotojų, protingų IT vystytųjų, gerų dizainerių.

Registracija ar be registracijos

Kuriant svetainę visada reikia pagalvoti, ar tikrai norint nusipirkti prekę, yra būtina kažkur registruotis. Žmonėms tai pats baisiausias dalykas. Ko žmonės iš tiesų negali pakęsti, tai registravimosi. Visi nori viską gauti kuo greičiau ir be registracijos, tai žmonėms tiesiog labai nepatogu. Yra daug tyrimų, kad išsirinkę prekes žmonės nori jas pirkti, tačiau kuomet atsiranda laukelis, liepiantis registruotis, žmonės tiesiog viską išjungia.

Apmokėjimo būdai

Žinoma, kuriant interneto svetainę, labai svarbu bus ir apmokėjimo būdai. Jeigu taupysite ir darysite viską taip, kad patiems tai mažiau kainuotų, tuomet padarysite viską nepatogiai patiems pirkėjams. Gal liepsite pervesti kažkokią sumą į banko sąskaitą, nurodyti savo kažkokią informaciją ir pan. Tačiau tai nebus taip jau patogu, nes žmonėms patiems pervedinėti pinigus nepatogu. Jie norės, kad viskas vyktų kuo labiau automatiškai. Apie tai galvosite ir jūs. Taigi, apmokėjimą reikės daryti tokį, kad būtų tikrai patogu.

Pristatymo būdai

Sandėliavimas, kaip tos knygos bus vežiojamos, platinamos: visa tai irgi turės būti išspręsta žmonėms kuo patogesniais būdais. Jeigu to nepadarysite, jie nenorės pirkti jūsų prekių.

Vienas komentarats

  1. Tadas

    Vienas iš dalykų apie kurį tikrai yra verta pagalvoti yra patogus bei ekonomiškas produktų ar gaminių sandėliavimas. Tokiu atveju, populiarus sprendimas yra Storex tentiniai angarai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *