Elektriniai įrankiai ir šaldymo įrengimai – iš tikrų specialistų

Kad remonto darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai, reikalingos ne tik parytusio, įgudusio meistro rankos, bet ir geri, patikimi įrankiai. Šiandien trumpai pristatysime kelias įrankiais prekiaujančias ir itin gerą vardą turinčias įmones. Pirmoji jų – įmonė Statybų variklis, kurios produkcija – akumuliatoriniai įrankiai, tokie kaip verzliasukis, taip pat perforatoriai, daugiafunkciniai, santechniko įrankiai, medienos apdirbimo bei kiti elektriniai įrankiai.

UAB Statybų variklis – plačiausias veržliasukių pasirinkimas

Bendrovė UAB Statybų variklis ne tik prekiauja įvairiais statybų ir remonto įrankiais bet ir teikia profesionalias konsultacijas bei įrankių nuomos paslaugas. Siūlomas itin didelis akumuliarotinių veržliasukių pasirinkimas. Šis akumuliatorinis produktas populiarus todėl, kad yra ypač patogus naudojimui. Lengvai įkraunamas akumuliatorius leidžia išvengti nepatogių laidų susipainiojimo, yra patogus laikyti ir nenuvargina rankų. Tai ypač galingas įrankis, pasižymintis didele apsisukimo galia. Veržliasukio apsisukimo momento greitis – maksimalus. Įsigijusieji tokį veržliasukį puikiai pritaikys jį įvairiems statybiniams darbams namuose ar lauke. Šiuolaikiniai roduktai pasižymi kompaktiškumu ir vizualiai maloniu akiai dizainu. Šiandien gaminami elektriniai įrankiai jau nė iš tolo nebeprimena griozdiškų analogų iš praeities. Bendrovė siūlo įvairių dydžių ir kainų veržliasukius. Prireikus, kiekvieną iš jų išsamiai gali pakomentuoti įmonės atstovas ir padėti išsirinkti tinkamą variantą. UAB Statybų variklis taip pat siūlo statybinės įrangos įvairovę. Čia prekiaujama grunto tankinimo įranga, o smulkiau – vibroplokštimis, mažieji vibrovolai, hidrauliniai kūjai, grunto sutankinimo lygio matuokliai, purvo ir vandens siurbliai, rankiniai suvirinimo pistoletai, plastiko lakštų sulydymo staklės ir kitka. Akivaizdu, kad į šiuos prekybininkus gali kreiptis tiek didžiųjų statybinių įmonių atstovai, tiek dažnai prie statybos darbų besisukiojantys individualūs asmenys. Tiesa, itin sveikintina paslauga yra naudotos technikos pardavimas. Tai puiki galimybė įsigyti naudotą, tačiau kokybišką daiktą žymiai pigiau. Tą patį galima pasakyti ir apie įrankių nuomą. Juk, pavyzdžiui, smūginis verzliasukis nėra toks produktas, kuris naudojamas dažnai. Pasitaiko, kad žmonės įrankį į rankas paima tik kartą ar du gyvenime, todėl ne visada norima laikyti dar vieną ne visai reikalingą daiktą garaže. Tokiu atveju įrankių nuoma yra bene geriausias pasirinkimas.

UAB „Genys“ kompresoriai – paverskite šaltį savo tarnu

Įmonė UAB „Genys“ savo veiklą vykdo jau daugiau negu 26-erius metus. Per šį ketvirtį amžiaus stipriai išaugus ir ištobulėjus, šiandien bendrovė yra viena didiausia šaldymo įrangą tiekiančių milžinių Lietuvoje ir Latvijoje. Galima teigti, kad įmonė yra nepralenkiama šaldytuvų ir kitų šaldymo sistemų diegimo, projektavimo, rekonstrukcijų srityse. Nesvarbu, kokią įrangą norėtumėte įsigyti (tai galėtų būti kompresoriai, kondensatoriai, išgarintojai, ventiliatoriai, šaldymo vitrinos, tepalo atskirtuvai, įvairūs šaldymo filtrai, pašildymo tenai, šildymo kabeliai ar bet kokia kita šaldymo technika), UAB „Genys“ pasiūlys geriausią variantą. Vien siūlomas kompresorių pasirinkimas apima keturių garsių gamintojų vardus – Danfoss, Apera, Tacumesh Europe, Copeland. Nežinant, koks produktas geriausias, klientai visada yra laukiami konsultacijose. Savo darbą ir produkciją puikiai išmanantys specialistai be abejonės pasiūlys geriausią produktą, atsižvelgiant į jūsų jau naudojamą šaldymo įrangą. Klientai visada laukiami ir su sugedusia įranga bei jos dalimis – bendrovė garantuoja malonų aptarnavimą ir kokybišką, operatyvų servisą. Šiandien, kai visų didžiųjų ir mažų įmonių prekinius veidus galima išsitirinėti internetinėse svetainėse, klientai turėtų naudotis proga apžiūrėti ir įvertinti siūlomą produkciją, neišėję iš namų. Nesvarbu, ar tai verzliasukis, ar kompresorius, ar išgarintojas, ar bet koks kitas produktas– išsirinkęs prekę, išsistudijavęs nuomonę apie ja ir įvertinęs atsiliepimus, klientas turi galimybę sutaupyti laiko ir atėjęs į prekybos vietą jau žinoti, ko konkrečiai nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *