Dovana iš Gumis.lt

Jeigu pristigo idėjų dovanoms, gal padės Gumis.lt ? Šioje interneto parduotuvėje prekiaujama įvairiomis sekso, erotinėmis prekėmis, bet daugiausiai – prezervatyvais. Reikėtų sakyti, tai iš esmės yra prezervatyvų parduotuvė. Pirkti joje patogu įprastiems poreikiams, nes nereikia kasoje raudonuoti prieš pirkėjus ir kasininkę, kai perkate didelį kiekį prezervatyvų. Taip pat čia dažnai būna ir akcijos prezervatyvams, o akcija visada leidžia įsigyti kažką daugiau, nei planavote iš pradžių. Taip pat galite rasti labai platų asortimentą, kas reikštų, kad tiesiog turėsite didesnį pasirinkimą, nei paprastoje parduotuvėje. O dabar – karščiausia naujiena. Čia taip pat galite ir pirkti dovanas. Ar prezervatyvai gali būti dovana? Tikrai taip.

Mergvakaris

Visi žinome, kad mergvakaris būna ta pati keisčiausia šventė, kai draugės dėl mylimos bičiulės padaro daugybę dalykų. Tikslai būna įvairūs – pabūti kartu, pasidžiaugti draugyste, prisiminti senus gerus laikus, bet taip pat ir pablevyzgoti apie seksą, padaryti ką nors nešvankaus. Būna tokių mergvakarių, kur visas veiksmas yra pastatytas tik ant tos pačios temos. Ten gali sulaukti ir striptizo šokėjo, ir visokių vilionių, ir pamergių su tais žibančiais raudonais ragučiais bei labai trumpais sijonėliais ir prisegamomis kojinėmis. Jeigu mergvakaris, kuriame dalyvausite, bus kaip tik toks – pats tas padovanoti draugei didelį kiekį prezervatyvų ir palinkėti vaikų stengtis susilaukti tik tada, kai jų tikrai labai norės. Aišku, viską reikia daryti žaisminga forma. Tiesa, iš Gumio parduotuvės galima įsigyti visokių skirtingų rinkinių, kurie tikrai bus kaip puiki dovana.

Vaikino gimtadienis ar Valentino diena

Jeigu švenčiate tokias šventes, o ne paaugliškai rėkiate, kad nešvęsite nieko, ką visuomenė susigalvojo dėl kapitalistinių užmojų priversti vartotojus daugiau pirkti, tai žinote, kad Valentino dienos proga tinka dovanoti visokias su meile susijusias dovanas. Naują telefoną ar odinį diržą geriau padovanokite per kokią nors kitą šventę, kai nežinosite, ką pirkti. O dabar galite dovanoti karštas meilės dovanas – ir pačius sentimentaliausius niekučius, ir aistrą kaitinančius dalykėlius. Pavyzdžiui, pakas įvairių prezervatyvų gal net sužadins fantaziją.

Tolerantiškos eitynės

Dar viena proga, kada padovanoti prezervatyvų bus geras ženklas – tai visame pasaulyje vykstančios tolerantiškos eitynės. Paprastai jos skatina žmones toleruoti seksualines mažumas. Tapo tradicija, kad daugybėje šalių mažumos per paradus ir eisenas mėto į praeivius prezervatyvus, taip skatindamos saugų seksą. Taigi, jeigu tokią dovanėlę gausite tolerantiškų eitynių metu – nesistebėkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *