Buhalterinė apskaita: kaip pasirinkti kompaniją?

Buhalterinė apskaita, kuri atliekama profesionalo, bus užtektinai tiksli, kad įmonė gebėtų tinkamai funkcionuoti. Kadangi šiuo metu nemažai kompanijų siūlo savo, kaip buhalterių, paslaugas – reikia įvertinti kuo daugiau kriterijų, jog būtumėte tikras, kad pasirinkote patį geriausią variantą iš visų egzistuojančių. Daugiau informacijos čia.

Kompanijos pasirinkimas gali reikalauti nemažai laiko, tačiau jeigu norite kokybės – tokiu atveju investuoti savo laiką tikrai rekomenduojame. O kad paieškos vyktų bent kiek greičiau – mes pateikiame gaires, kuriomis siūlome ieškoti labiausiai jūsų poreikius tenkinančios įmonės.

  1. Įvertinkite kainos aspektus. Natūralu, kad daugelis žmonių pirmiausia įvertina kainą prieš pasirinkdami konkrečią kompaniją. Paprasčiausiai visada norisi atrasti tą variantą, kuris jums labiausiai tinka, o kada pasiūla tokia plati – nesunkiai pavyks tai įgyvendinti. Tiesa, ieškant kompanijos rekomenduojame netaupyti, nes dažnai taupymo faktorius atsuka atgal prieš asmenį.
  2. Pasidomėkite, kur kompanija yra įsikūrusi. Daugelis žmonių nori, kad esant poreikiui visada galima būtų pasikonsultuoti, todėl ieško įmonės pagal lokalizaciją. Tiesa, egzistuojant tiek daug virtualių būdų – rekomenduojame vienu iš jų pasinaudoti. Konsultuotis kiek tik norite galite telefonu arba internetu.
  3. Būtinai susižinokite atsiliepimus. Plačiau pasiskaityti kitų žmonių nuomonę apie kompaniją galite internetu. Ten viskas pateikiama labai aiškiai ir detaliai. Lankykitės tiksliniuose forumuose, kur renkasi verslininkai arba asmenys, kurie teikia buhalterijos paslaugas.
  4. Kokia yra kompanijos kompetencija? Buhalterinė apskaita reikalauja didelio kruopštumo. Natūralu, kad reikia pasidomėti kompanijos kompetencija, kuri teikia paslaugas. Paprasčiausiai pasižiūrėkite: galbūt kompanija yra kuo nors apdovanota? Galbūt jos darbuotojai nuolatos stažuojasi siekdami daugiau sužinoti?
  5. Kaip su Jumis bendraujama? Tai tikrai svarbesnis veiksnys nei galėjote pagalvoti. Norisi, kad kuomet jums prireiks pagalbos – į ją visada būtų atsakyta. Nuoširdus bendravimas visada padeda pasiekti geriausių rezultatų.
  6. Kaip dažnai galima kreiptis į kompaniją? Kompetentinga kompanija yra pasiruošusi konsultacijas suteikti visada, kai tik jos žmogui bus reikalingos. Daugelis įmonių dirba kur kas ilgiau nei tik kad tradicinės 8 valandos per parą. Siekiant kokybės – reikėtų ieškoti tokios, kurios konsultacijų laikas yra labai neribotas.
  7. Kokią atsakomybę kompanija prisiima? Kiekviena savo darbą gerai atliekanti kompanija užtikrina, kad ji prisiima visą atsakomybę už suteiktas paslaugas. Tai reiškia, kad jeigu iškils kokios nors problemos – įmonė jas visas ištaisys ir tuo pačiu prisiims atsakomybę.
  8. Kokioje srityje įmonė specializuojasi? Daugelis kompanijų tekia paslaugas visoms įmonėms, kurių reikia, tačiau kai kurios specializuojasi konkrečios veiklos srityje.
  9. Kokią patirtį ji turi? Tai nėra pagrindinis veikinys, tačiau galima pasidomėti, kiek metų įmonė užsiima šio tipo paslaugomis.
  10. Ar kas nors Jums gali rekomenduoti kompaniją? Jeigu tik gaunate rekomendacijas – pamiškite paieškas ir pasikliaukite jomis. Taip pavyks sutaupyti labai daug laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *