Apie veterinarijos prekes

Ne kiekviena vet vaistinė Vilniuje turi platų gyvūnų prekių asortimentą, ir ne kiekviena gyvūnų prekių parduotuvė turi apskritai gyvūnų vaistų. Ir visgi, plačiausio asortimento gyvūnų prekių parduotuvė galės pasiūlyti jums daugiau. Ką? Štai ką įprastai pardavinėja gyvūnų prekių parduotuvės.

Medicininės prekės

Galbūt girdėjote apie Jakovo veterinarijos centrą, jei gyvenate Vilniuje. Kadangi tai būtent ta vieta, kurioje galima įsigyti medicininių prekių ir gauti itin aukštos kokybės veterinaro paslaugas gyvūnams. Dažnai tą galima gauti net ir po darbo, nakties metu galbūt. Taigi, geroje gyvūnų prekių parduotuvėje, kuri turi licenziją prekiauti ir farmacija, galima rasti įvairių vaistų, tepalų, tablečių, preparatų, receptinių ir nereceptinių, reikalingų gyvūnų sveikatai palaikyti, ligoms gydyti.

Prekės pagal gyvūno rūšį

Dažnai gyvūnų prekių parduotuvėse galėsite rasti ir prekių, kurios bus parduodamos pagal gyvūno rūšį. Sakykime, gali būti gyvūnas, kuriam galbūt tiktų ir kito gyvūno prekės, tačiau dėl patogumo prekės yra skirstomos į tam tikras kategorijas. Pavyzdžiui, šunų prekės, kačių prekės, paukščių, graužikų, žuvų ir kitos prekės. Tai padeda žmonėms orientuotis. Augintinių turintys žmonės ateina į gyvūnų prekių parduotuvę ir iškart eina į tą skyrių, kuriame prekiaujama jiems aktualiais dalykais. Taigi, tai svarbu ir reikšminga.

Maistas

Kitais atvejais galima rasti ir kitaip grupuojamas prekes. Pavyzdžiui, pirmiausia tai gali būti maisto gaminiai. Pavyzdžiui, galbūt tai yra, tarkime, pašaras, dešra, sausas maistas, kramtukai ar dar kas nors. Kai kurie augintojai yra pasirinkę gyvūnus šerti tik, pavyzdžiui, žalia (raudona) mėsa, ir niekuo kitu. Tad maistas irgi yra toks dalykas, kuris gali būti pasirenkamas keliais skirtingais būdais. Tai priklauso ir nuo gyvūno poreikių, gyvenimo būdo, ir nuo pačių augintojų požiūrio.

Žaislai

Gyvūnų prekėse, tiek specializuotose parduotuvėse, tiek vaistinėse, tiek ir tokiose vietose kaip kad prekybos centrų skyriai gyvūnams, galima rasti įvairių žaislų gyvūnams. Kai kuriems gyvūnams netinka įprasti kramtukai, nes jie sugraužiami iškart. Tada reikia ieškoti specialių. Taip pat galima rasti valgomų žaislų, skirtų gyvūnų dresūrai. Galima rasti ir tokių, su kuriais tiesiog žaidžiama labai ilgai, taip suteikiant gyvūnui užsiėmimą.

Gardai, voljerai, dėžutės, guoliai

Beveik visose gyvūnų prekių parduotuvėse rasite ir visokių gardų, voljerų, guolių, skirtų gyvūno laikymui, saugojimui, miegojimui ir pan. Higienos prekės irgi parduodamos specializuotos – šampūnai, šukos, žirklutės, antiparazitinės prekės, kurios nėra griežtai reglamentuotos ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *