Apgalvota priežiūra – raktas į ilgalaikį baldų grožį

Naujų baldų įsigijimas ar persikraustymas į naujai išremontuotą butą visuomet kelia daug džiaugsmo ne vien dėl naujos vietos, jos planavimo, tačiau ir dėl šviežios ir kvepiančios švaros. Nauji baldai taip pat džiugina savo nuostabia švara, ryškiomis ir aiškiomis spalvomis bei lygiais paviršiais. Deja, šiandienos skubantis žmogus pritrūksta laiko intensyviai savo baldų priežiūrai ir to pasekoje juos tenka kas kažkiek laiko pakeisti. Žinoma, be galo malonu atnaujinti namus naujais baldais, tačiau ne paslaptis, kad tai nėra itin pigus malonumas. Todėl klausimas „kaip prižiūrėti baldus, kad jie neprarastų savo pradinės išvaizdos?“ yra aktualus daugeliui žmonių.

Atsakinga priežiūra

Dažnai, norint greitai susitvarkyti daug pastangų į baldų ir namų valymą neįdedame – nuvalome dulkes nuo paviršių, galbūt kažkokias dėmes, išsiurbiame kilimus. Tačiau tokios priežiūros toli gražu nepakanka, norint baldus išlaikyti pirminės išvaizdos. Besikaupiančios dulkės, riebalai, lietimas rankomis sukuria pradžioje nematomą sluoksnį, kuris su laiku verčia baldų spalvą vis blukti ar tiesiog keisti spalvą. Tai ypatingai aktualu sofoms, kilimams ir virtuvės baldams. Reikėtų nepamiršti, kad bent kartą į porą savaičių rekomenduotina specialiomis valymo priemonėmis nušveisti paviršius, kilimus ar sofas išvalyti giluminiu valymu.

Virtuvės baldai tarnauja gerai, ypatingos priežiūros jiems nereikia.

Specialios priemonės

Kiekvienas baldas gali atrodyti vėl kaip naujas, pasitelkus tam tikras priemones. Neveltui parduotuvėse esti toks didelis pasirinkimas valymo priemonių, mat iš tiesų kiekvienas paviršius ir medžiaga privalo būti valomas su specialiai skirtomis priemonėmis, norint juos išlaikyti gražiais bei nekintančiais. Netikėkite universaliais valikliais. Medžiui niekada netiks ta pati valomoji priemonė, kaip stiklams ar metalui, todėl atsižvelkite į tai. Dažnai neteisingai parinkta valymo priemone galite sugadinti, o ne atnaujinti baldus.

Naujosios technologijos

Labai skubantiems ir ieškantiems alternatyvų kaip palaikyti ilgalaikę švarą namuose, rekomenduojame atlikti baldų impregnavimą. Šiandien impregnuoti baldai yra puiki išeitis, norintiems be didelių pastangų švarą palaikyti ilgiau. Impregnuotų baldų paviršius padengiamas permatomu ir nejaučiamu sluoksniu, kuris neleidžia kauptis purvui ir yra atsparus dulkėms. Tai nereiškia, kad daugiau niekada neturėsite valyti namų, tačiau tai puiki išeitis šiek tiek sumažinti purvo kaupimąsi namuose. Tai ypatingai aktualu skubantiems ar mažų vaikų turintiems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *