Žygis upėmis – tik gerai pasiruošus

Keliaujant upėmis tokia įranga https://www.sekimoiranga.lt/15-gps-sekimo-iranga-seklys gali palengvinti kelionę ir netgi paversti ją šiek tiek „išmania“.

Geras GPS, navigacija, ir mieste situaciją valdantis komandos narys

Geras gps seklys – tai tarsi jūsų valties ar laivo kapitonas, leidžiantis jums plaukti ten, kur geriau. Kartu tai ir signalas kažkam, kas galbūt jus mato nuotoliniu būdu, ir gali matyti, kur jūs tuo metu esate. Taip jaučiatės ir saugiai, ir žinote, kad nepaklysite. Galbūt Lietuvoje ir nėra tiek daug vietų, kur upėmis plaukiant būtų galima paklysti, bet keliaujant kažkur labiau į Europos žemupį, tokie dalykai tikrai labai praverstų.

Kaip susidėti daiktus

Kelionei reikės susidėti daiktus taip, kad šie kuo ilgiau išliktų patogiai įtvirtinti ir jūs būtumėte visiškai tikri, kad daiktai yra saugūs, kad viskas su jais bus gerai, kad jie staiga kažkur neišbyrės į vandenį. GPS seklys tikriausiai bus pritvirtintas saugiai. Arba tvirtinsite jį prie pačios baidarės, arba tvirtinsite prie tam tikrų savo asmeninių daiktų. Tačiau logiška, kad daiktai bus pačioje baidarėje, todėl geriau jau tvirtinti prie pačios baidarės, nes daiktus galite ir pamesti, o pametus pamestumėte ir seklį. Žinoma, bet kuriuo atveju, reikėtų stengtis ir pačius daiktus sudėti taip, kad būtų vėliau kuo paprasčiau, kuo geriau ir patogiau juos pasiimti, tačiau ir būtumėte tikri, kad jie nepaskęs. Geros baidarės turi tam tikras sandarias vietas – dėklus, kur galite kai ką įdėti, sandariai uždaryti. Jeigu plaukiate itin neramiomis upėmis, galbūt vertėtų dar daiktus iš vidaus ir pritvirtinti su specialiomis izoliacijomis. Kaip juos pakuoti? Taip, kad net į kritę į vandenį, jie nesušlaptų ir būtų puikiai tinkami naudojimui. Ir tai dar ne viskas. Dar vertėtų daiktus įpakuoti ir taip, kad šie vandenyje neskęstų. Pritvirtinti jiems savotiškus gelbėjimosi ratus, plūdurus, arba juos pačius sudėti į tokius maišus, kuriuose būtų oro. Taip net ir blogiausiu atveju viskam suvirtus į upę, bus galima užtikrinti, kad daiktus dar vienaip ar kitaip išsitrauksite.

Ką imti, ko geriau neimti

Taip pat reikės pagalvoti ir, ką apskritai imsite į šią kelionę, o ko jums neprireiks. Tai priklausys nuo to, koks jūsų kelionės planas, tikslas ir maršrutas. Jeigu keliaujate į nedidelę kelionę vienai dienai Lietuvoje, tai reikės labai nedaug daiktų, galite net neimti piniginės, raktų, dokumentų. Jeigu tai ilgesnis žygis – prireiks ir daugiau visko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *