Kodėl tenka keisti automobilio stiklus

Puikiai prižiūrimam automobiliui, naujam, galbūt automobiliu stiklu perklijavimas nebus reikalingas net 10 – 20 metų. Tačiau visgi automobiliniai stiklai gera kaina gali padidinti automobilio vertę, kai jis jau išgyvena tikrai prastus laikus. Galų gale, kitaip negu kalbant apie kokius amortizatorius, automobiliu stiklus sunku išsaugoti traumų laiku. Jeigu automobilis patenka į kokią nors bėdą, į situaciją, kada vyksta auto susidūrimas, avarija, stiklai gali būti itin lengvai būti pažeisti. Juos pažeidus, būtina keisti.

Avarija

Taigi, pagrindinė priežastis, dėl ko tenka keisti automobilių stiklus, būna avarija. Avarijų, aišku, itin padaugėja žiemos metu. Slidus kelias provokuoja pavojingus dalykus kelyje, sunkiai stabdant galima nuslysti nuo kelio ar trenktis į kliūtį ar kitą eismo dalyvį. Visais atvejais, galimi dideli automobilio pažeidimai. Stiklai gali išbyrėti arba įskilti. Kai kuriais atvejais, gali stiklai būti pažeidžiami taip stipriai, kad iš jų kone išvis nieko neliks. Taip pat žiemą tokių pavojų riziką labai didina ir tamsus kelias. Kadangi būna tamsu, nematai tinkamai kelio, kitų eismo dalyvių, kliūčių. Galų gale, ir įsilaužimų į mašiną daugiau yra žiemą, nes daugiau tamsos paslepia daugiau potencialių progų įsilaužti.

Įsilaužimai

Kai kalbame apie įsilaužimus, reikia pasakyti, kad jie visada vyskta negailestingai išdaužus durelių stiklą. Kai kurie kvailesni vagys bando daužti ne grūdintus šoninius stiklus, o netgi laminuotą priekinį arba galinį stiklą. Kas tikrai yra labai kenksmingas dalykas bet kuriam automobiliui, nes iš stiklo tiesiog nieko nelieka. Ne visada ir laimikis būna vertas tokio įsilaužimo, kartais paaiškėja, kad tiesiog nėra ką nešti iš to salono, o grobis, buvęs viduje, yra bevertis. Taigi, žmogui apskritai be jokios priežasties pridaromi nuostoliai.

Kažkas įdaužė ir pabėgo

Kitoks įdaužimas yra tada, kai otje pačioje tamsoje kažkas bando nesėkmingai prisiparkuoti ir iš to lieka tik šnipštas. Tikrai nemalonu, kai žmonės, visiškai nemokantys važinėti, statosi mašinas, atsitrenkia kam nors į automobilį ir, idant išvengtų atsakomybės, pabėga. Na o žmogui tenka pačiam pasidengti nuostolius – aplamdytą kėbulą ar iškultą langą.

Įbrėžimai nuo akmenukų

Kai kuriais atvejais automobilių stiklai tampa labai subraižyti tiesiog dėl to, kad atsiranda įbrėžimai ant stiklo. Juos gali sukelti smėlis, žvyras ir kiti dariniai, kurie tiesiog gali kristi ant stiklo, važiuojant kažkam iš paskos. Tokį ilgalaikį stiklo subraižymą gali patirti tarnybinė mašina, nuolat važinėjanti blogais keliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *